TuzBİBER Dergisi Sayı:6 Eylül 2009

Merhaba

Sofralarımızı özenle hazırladığımız, diğer aylardan daha çok dikkat ederek yemeklerimizi seçtiğimiz bu güzel mübarek Ramazan ayında yeni sayımızla buradayız. Gün boyu tuttuğumuz orucun ardından özenle hazırladığımız, ailece oturduğumuz, bazen evlerimize konuk ettiğimiz misafirlerle dolu iftar sofraları. Ne güzeldir o heyecan, o kalabalık sofrada şükrederken beklediğimiz ezan sesi ve o suskunluk...

Evet özel bir aydayız ve tabiki sonrasında da bayramımızı kutlayacağız. Ben ve ekip arkadaşlarım bu özel ay için bir ek yayınlayalım istedik. Daha fazla tarif, daha fazla seçenek sunalım dedik. Yasemin ve Begüm arkadaslarımızın Ramazan ve Bayram özel yazılarını beğeneceğinizi umuyorum.

Bu sayımız da ayın konuğu Kristal Kelebek. Sevgili Zehra çikolata konusundaki yazısına devam ediyor. Didem bizi yine uzak diyarlarda bir tat ile tanıştırıyor. Birsen`in yine yemeğe misafiri var ve çok özel tatlar ile bizimle. Yasemin hepimizin ortak derdini bizimle paylaşıyor. Begüm bize konuk olduğu bir köy düğününü anlatıyor.

Ve tabiki yine tariflerini bizden esirgemeyen, yanımızda olan blog arkadaşlarım sizlere buradan teşekkürlerimi sunuyorum.

Sizler için hazırladığımız Ramazan ve Bayram Özel ekimizi okumayı unutmayın.
Hayırlı Ramazanlar diliyor ve bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum ekle

Loading

Bumerang - Yazarkafe