TuzBİBER Dergisi Sayı:7 Ekim 2009

Merhaba

İyisiyle, kötüsüyle bir yazı geride bıraktık. Soğuklar kapımızı çalmak üzere.
Artık kendimize daha çok dikkat etme zamanı geldi .  Domuz gribi,son duyumlarıma göre Türkiye`de, her 3 kişiden birini etkileyecekmiş . Unutmayın ki sağlık,  tokalaşmaktan, öpüşerek merhabalaşmaktan daha önemlidir. Dışarıda insanların sizinle alay eder gibi bakmasını umursamayın   ve maskelerinizi takmayı ihmal etmeyin, en azından kalabalık kapalı ortamlarda. Yaşadığım şehirde okullarda domuz gribi vakalarına rastlandığından  tüm okulların bir  ay  süreyle  kapatıldığını  öğrendim.  Çocuklarımıza gereken bilgiyi  verelim, nasıl davranmaları gerektiğini anlatalım ki canımız yanmasın...
Evet bu ay da dolu,dopdoluyuz. Bu ay, özel bir konuğum var. Ekranlardan da tanımış olduğunuz Cemal Türkan tarifleri ve röportajıyla bizlerle. Teklifimi kırmayıp katıldığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.   Ve aramıza yeni bir isim katıldı. Gülfem Aytekin, yeni bölümü Hafif Tariflerle sizlerle  olacak.  Zehra , çocuklarımızın beslenme çantasından bahsederken, Yasemin,   Suçlu Ben miyim ? Adlı yazısında durup düşünmemizi sağlayacak.  Sevgili Didem  İngiliz çay saatinden bahsedecek ve tabii ki Birsen, çalışan ev hanımları için hazırladığı  güzel bir menü  ve sofra ile  sizlerle olacak. Bir de TuzBiber’den küçük bir haberimiz var. Dergimiz yeni bir etkinliğe imza atacak. TuzBİBER Yemek Tarifleri Etkinliği  her ay yeni bir konu ve  sizlerin en güzel tariflerleriyle kendi bölümünde olacak.Son olarak, dergide tariflerini bulacağınız Pelin`e (pelince.com) teşekkür ediyorum.

İyi bir ay geçirmenizi diliyorum.

 

    

 

 

 

 

Yorumlar (3) -

 • efo
  tebrikler... yine harika olmuş dergi...emeği geçen herkesin ellerine gözlerine sağlık...
 • ferahcığım, dergi her zamanki harika.. okadar gelişiyor, büyüyor ve göz kamaştırıyorki,
  tüm emeği geçen arkadaşlarımı sevgiyle kutluyorum.
    bu harkulade kek etkinliğine  karamelalı kekimle katılıyor kolaylıklar bol paylaşımlar diliyorum..
  sevgiler..
 • Ferahcım dergi her zamanki gibi cok guzel olmus Senin ve emegi gecen tum arkadaslarin ellerine saglik.KUTLUYORUM SİZLERİ..


  Kucak dolusu sevgilerimi gonderiyorum.

Yorum ekle

Loading

Bumerang - Yazarkafe