TuzBİBER Şubat Sayısı Çıktı

 

Merhaba

Yine dopdolu bir sayıyla birlikteyiz. Web sitemizde duyurmuş olduğumuz konuk yazar olmak ister misin? e  gelen bir yazımızla,    İzmir`in Menderes ilçesine bağlı olan Görece köyüne konuk olacağız. Bu yazısı için Yıldız Hanıma çok teşekkür ediyorum. Birsen, güzel bir menüyle, Zehra, komşu serisi ile, Yasemin, bu sayımızın konuğu birdilimbirtutam la geçekleştirdiği röportajı ve yazısına konu ettiği 2010 bütçesiyle, Didem, Fransız Mutfağından bir pastayla, Begüm, hayır konulu yazısı ile bu sayıda bizimle  olacak. Pelin dergimiz için yine nefis tariflerini bizimle paylaşıyor.

Bu ay dergimize yeni bir arkadaşımız katıldı. Figen Karavaş. Bizlere her ay bir tarifi, aşama aşama anlatıp fotoğraflandıracağı Figen`le Adım Adım Tarifler  bölümünde dergimize renk katacak. Kendisine buradan tekrar hoşgeldin diyorum.

Etkinliklerimize bu ay salatalar ile devam ediyor, nefis tariflerinizi bekliyoruz. Web sitemizin diğitalborsa.com sponsorluğunda gerçekleştirdiği yarışma sonuçlandı. Hepsi bu ayki dergimizde.

Sevgiler

 

  

 

 

 

  

 

 

 

Yorum ekle

Loading

Bumerang - Yazarkafe