TuzBİBER Haziran Sayısı Yayında

Aylardan Haziran...

Güneş, kum  ve deniz . Havalar ısındı, tatil planları yapılmaya başlandı. Bizde, tatil arasında  sizinle buluşmak, tanışmak ve eğlenmek istedik.  Sitemizde ve bizi yanlız bırakmayan blog arkadaşlarımızda ilanımızı görmüşsünüzdür.1 Ağustos 2010 da YAZ PARTİSİ adını verdiğimiz bir etkinlik gerçekleştireceğiz.  Sponsorlarımızla renklenecek etkinliğimize katılmak için lütfen ilandaki mail adresine bilgilerinizi gönderiniz.  Biz sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.
Bu ay konuğumuz  Düş Bahçesi . Birbirinden güzel tarifleriyle bizimle.  Yasemin, yaz okullarından bahsetmiş, düşünenler için iyi bir kaynak okumanızı öneririm. Gülfem , hindistan cevizi yağından , Begüm, melatonin hormonundan , Neslihan,  çocuklarda gece/gündüz alt ıslatmalarından bahsedecek. Pelin ve Serap enfes tarifler hazırladılar bizler için.  Kahramanlarımız Tuz ve Biber, Zehra`nın kaleminde hayat bulmaya devam ediyorlar. Figen, İtalyanların ünlü pesto sosunu , adım adım bizlere yaparak öğretiyor.Sevgili diyetisyenimiz Serap, yaz hamileliğinde beslenme hakkında bize önerilerde bulunuyor.

Sizler için güzel konular seçmeye özen gösteriyoruz. Bilgi edinmek ve bilgilendirmek istediğiniz konuları lütfen bize yazın.
İyi bir ay geçirmeniz dileğiyle...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar (1) -

Yorum ekle

Loading

Bumerang - Yazarkafe