TuzBİBER Temmuz Sayısı Yayında

Merhaba

Tatil mevsiminde olduğumuzdan dolayı yediklerimize, içtiklerimize biraz daha dikkat etmemiz gerekiyor. Diyetisyenimiz Serap, tatilde beslenmenize  yardımcı olacak önerilerde bulunuyor. Bu ayki konuğumuz Hüseyin Kurt . Yasemin, kendisiyle çok hoş bir röportaj gerçekleştirmiş. Tariflerini okumadan geçmeyin. Birdemliksohbet blogunun yazarı sevgili Sevil Şahin,  blogunun adını verdiği bölümünde nefis tarifleriyle bizimle olacak. Bu ay konuk yazarımız, seyahat etmeyi çok seven, seyahatlerini yazı ve fotoğraflarla kalıcı hale getiren Osman Uğur Şahin. Bize, benimde yakından tanıdığım bir şehirden ve ülkeden bahsedecek, Suudi Arabistan, Riyadh. Okumanızı tavsiye ederim.
Sevgili Pelin ve Serap evlerimizde kolayca yapabileceğimiz tariflerle sizlerle. Gülfem, diyet kültürümüzü genişletmeye devam ediyor. Figen, adım adım tariflerde  Mantar Lokmasının yapılışına yer veriyor. Neslihan baskılardan, Begüm ise e-ticaret den bahsediyor.
TuzBİBER Dergisi Yaz Partisi` ne 1 ay zaman kaldı. Bizimle birlikte olmak istiyorsanız lütfen Etkinlik bölümünde yer alan güncel bilgilere göz atın.

Şimdi tatil zamanı.. Herkese iyi bir ay diliyorum..

Sevgiler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum ekle

Loading

Bumerang - Yazarkafe